Třída 8.A

Vánoční Praha

19. 12. 2019

Navštívili jsme vánoční Prahu s profesionálním pražským průvodcem . Dozvěděli se zajímavosti o Starém městě pražském, nasáli předvánoční atmosféru na vánočních trzich, ochutnali vánoční dobroty a obdivovali vánoční strom na Staroměstském náměstí.

Pak se zkřehlí, ale spokojení šťastně vrátili do tepla naší školy.

Karlův most

Staroměstské náměstí

Prohlídka letiště Václava Havla

16. 12. 2019

Naše třída byla na komentované prohlídce letiště Václava Havla. Prohlédli jsme si letadla na “ranweji”, provoz na ploše i jedinečnou záchrannou techniku nejmodernější požární stanice v ČR.

Na prohlídku letiště v části Jih a Sever a cargo zóně jsme se vydali vyhlídkovým autobusem. Viděli jsme odbavení letadel před startem i po přistání a navádění letadel na stání. Exkurzí nás doprovázel průvodce.

Startující letadla

Hasičskaá zbrojnice

Halloweenský večírek

14. 11. 2019

Žáci 6. a 7. ročníku připravili Halloweenský večírek. Konal se v rámci výuky anglické konverzace. Příjemné odpoledne si žáci zpestříili dobrotami , které k Halloweenu patří. Nechyběla ani videoprojekce halloweensvých filmů v původném znění.