Třída 6.B

Mít tak pejska

7.2.2020

Mít tak pejska

Mít tak pejska

Mít tak pejska

Pololetní vysvědčení

30.1.2020

Pololetní vysvědčení

Markétina dopravní výchova

9.12.2019

V pondělí 9. prosince vybrané třídy prvního stupně absolvovaly program, který zajistili lektoři z Týmu siliniční bezpečnosti.

Akce proběhla ve škole teoretickou formou s praktickými pomůckami. Ve třídách byla připravená stanoviště, která učitelé s žáky obcházeli. Stanoviště se týkala bezpečného poutání ve vozidle, významu užívání reflexních prvků a materiálů, povinné výbavy jízního kola a bezpečné jízdy na kole, a základů první pomoci.

Dostali jsme také krásné didaktické pomůcky pro procvičování a upevňování vědomostí.

Dopravní výchova - první pomoc

Dopravní výchova - bezpečná jízda na kole

Dopravní výchova - poutání ve vozidle

Kurz plavání v aquacentru Šutka

12.11.2019

Od září do konce ledna naši druháčci navštěvují povinný plavecký kurz. Letos bylo pro plnění kurzu vybráno Aquacentrum Šutka, kde se o žáky s péčí starají lektoři z plavecké školy Orka. S průběhem kurzu i s přístupem personálu a lektorů jsme velice spokojeni a hodnotíme na výbornou. :)

Krátíme si čas při čekání na autobus

Sportovní den

26.9.2019

V souvislosti se slavnostním otevřením nové tělocvičny naši vyučující tělesné výchovy spolu s vybranými žáky druhého stupně uspořádali sportovní dopoledne plné soutěží o zajímavé ceny. Nám všem se program velmi líbil a s nadšením jsme se těšili z nových prostor, které máme k dispozici.

Sportovní den 1

Sportovní den 2

S úsměvem do nového školního roku

6.9.2019

Letošní druháčky čekalo na začátku nového školního roku překvapení. Loňské tři třídy prvního ročníku se sloučily do dvou a děti se tak sešly v novém třídním kolektivu s novou paní učitelkou.

Třída 2.B na začátku školního roku