Školní poradenské pracoviště, které vám může pomoci v řešení problémů, je tvořeno výchovnými poradci, školním metodikem prevence a kariérním poradcem, školními psychology, speciálními pedagogy, školním asistentem a koordinátorem inkluze.

Oblasti poradenství

• pedagogicko – psychologické poradenství
  • práce s nadanými žáky
  • práce s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
  • kariérové poradenství
  • primární prevence rizikového chování

Výchovný poradce pro 1. stupeň

Mgr. Lucie Landová

Výchovný poradce pro 2. stupeň

Mgr. Klára Hrbáčková

Školní psycholog a Speciální pedagog

Mgr. Klára Hrbáčková
školní psycholog a koordinátor inkluze

Konzultační hodiny každé úterý a čtvrtek 7:454-8:45 (po domluvě) a úterý 14:30-16:00 (po domluvě). Mimo konzultační hodiny po domluvě.

Mgr. Pavla Vycpálková
speciální pedagog

Konzultační hodiny každé pondělí 14:00-16:00 (po domluvě)

Mgr. Lea Zelená