Školní jídelna

Jídelní lístek - červen 2018

Provozní řád školní jídelny

Pokyny k elektronickému systému ŠJ

Postup při registraci strávníka do ŠJ

Přihláška ke stravování

Odhláška ze stravování

Způsob vracení přeplatků za obědy

Rodiče mají možnost sledovat stav účtu svého dítěte v aplikaci www.e-jidelnicek.cz.

Vzniklý přeplatek bude žákovi převeden do dalšího školního roku. Pokud požadujete, aby se zůstatek vracel v červenci, napište prosím jméno žáka, jméno rodiče a číslo účtu, na který chcete vrátit peníze. Žákům devátého ročníku a žákům, kteří se odhlásili během školního roku, bude přeplatek vrácen bankovním převodem na účet, ze kterého přišla poslední splátka.

V případě nejasností se obracejte na vedoucí školní jídelny

Zúčastnily jsme se školení o dietním stravování

Skolici akce dietni stravovani

Požadavky na školní stravování

Dle směrnice 2000/89 ES (1169/2011 EU) je školní jídelna od 13. 12. 2014 povinna uvádět u vyrobených pokrmů čísla alergenních složek. Z tohoto důvodu bude na jídelním lístku přítomný alergen vyznačen číslem ze seznamu alergenů.

Seznam alergenů.

Fotogalerie jídel

View the embedded image gallery online at: