V letošním roce slaví naše škola významné výročí. Uplynulo již 200 let od jejího založení. Oslavili jsme toto výročí za přítomnosti pozvaných hostů z řad minulých i současných pedagogů, bývalých žáků školy, významných osobností městské části Praha 9 a rodičů našich současných žáků. Součástí setkání byla i vystoupení žáků, učitelů a rodičů, či jiných rodinných příslušníků. V prostorách školy bylo připraveno občerstvení a výstava fotografií a výtvarných prací.

Kdo by se chtěl o pohnuté historii naší školy dozvědět více, najde základní informace na stránce našeho webu s názvem Historie a současnost nebo ještě lépe v  Almanachu vydaném naší školou k 200. výročí.

Fotografie z oslav si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

okoli skoly small

Současný pohled na Kyjský rybník a okolí z opravené střechy naší školy.